Servet Harcayıp Köpek Olmuştu! İlk Kez Görüntülendi

Japonya’da yaşayan Toko-san isimli bir adam, sıra dışı bir tutkuyla dikkat çekiyor. Çocukluğundan beri içinde taşıdığı en büyük hayali olan “köpek olma” arzusunu gerçekleştirmek için adım attı. Toko-san, 2 milyon Japon Yeni (yaklaşık 378 bin TL) harcayarak Border Collie cinsi bir köpek benzeri kostüm yaptırdı.

YOUTUBE’DA İLGİ ÇEKİCİ GÖRÜNTÜLER

Köpek haline bürünen Toko, Toco adını kullanarak YouTube kanalında 32.000’den fazla aboneye sahip. Kanalında, çimlerde oynarken, yuvarlanırken ve oyunlar oynarken görüntüler paylaşıyor. Ancak gerçekliğin bozulmaması için aşırı hareket etmemeye dikkat ediyor.

HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞU

Toko-san, çılgınca davranışıyla ilgili konuşurken, alışılmadık kostümünün “hayvan olma” hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olduğunu belirtiyor. İlk kez bir köpek olarak halka açık bir şekilde dışarı çıktığı videoyu da hesabına yükledi. Videoda, köpek kostümüyle insanlar arasında dolaşırken izleyicilerin ilgisini çekti.

ÇOCUKLUKTAN BERİKİ HAYALİ

Toko, çocukluğundan beri “hayvan olma konusunda belirsiz bir hayali olduğunu” itiraf ediyor. İnsanlarla boyut farkının az olmasından dolayı Collie cinsini tercih ettiğini açıklıyor. Küçükken yazdığı ilkokul mezuniyet kitabına köpek olup dışarıda yürümek istediğini yazdığını hatırlıyor.

KORKULARI VE GERGİNLİKLERİ

Toco, kostümüyle dışarı çıkmaktan “gergin” olduğunu ve “korktuğunu” kabul ediyor. Ancak hayalini gerçekleştirmenin mutluluğuyla bu zorluğu aşmaya çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x